Tulejka zaciskowa ER40/12-11
Dodaj recenzję:
  • ER40/12
  • Producent: CNC PROFI
  • Waga: 0.25 kg
  • Dostępność: Jest Jest
Tulejka zaciskowa ER40/12-11
d średnica otworu - 12 mm
D średnica zewnętrzna tulejki - 40 mm
L wysokość - 46mm