Tulejka zaciskowa ER40/12-11
Beurteilung hinzufügen:
  • ER40/12
  • Hersteller: CNC PROFI
  • Gewicht: 0.25 kg
  • Verfügbarkeit: Jest Jest
Tulejka zaciskowa ER40/12-11
d średnica otworu - 12 mm
D średnica zewnętrzna tulejki - 40 mm
L wysokość - 46mm