Tulejka zaciskowa ER40/12-11
Add feedback:
  • ER40/12
  • Manufacturer: CNC PROFI
  • Weight: 0.25 kg
  • Availability: Exists Exists
Tulejka zaciskowa ER40/12-11
d średnica otworu - 12 mm
D średnica zewnętrzna tulejki - 40 mm
L wysokość - 46mm