Tulejka zaciskowa ER40/12-11
Dodaj recenzję:- ER40/12
- Producent: CNC PROFI
- Waga: 0.25 kg
Dostępność:
Jest
Tulejka zaciskowa ER40/12-11
d średnica otworu - 12 mm
D średnica zewnętrzna tulejki - 40 mm
L wysokość - 46mm