O Firmie

 CNC PROFI - Maszyny i Akcesoria do Obróbki Metali CNC

 Historia firmy

W branży Maszyny CNC i Akcesorii CNC działamy od 22 lat.
Firma Profi Programm K&J powstała w 1996 roku i od tego czasu zajmujemy się produkcją akcesori CNC oraz maszyn CNC.Oferuje swoim Klientom najwyższej jakości akcesorii CNC, maszyny CNC i narzędzi CNC renomowanych firm światowych oraz profesjonalne usługi doradcze z dziedziny automatyki przemysłowej CNC.
Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zyskaliśmy wielu stałych, zadowolonych z klientów.

Naszą ofertę

Kierujemy do klientów przemysłowych, ale także do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw.
Siedziba naszej firmy  CNC Profi Programm K&J mieści się w ;
Świętej Katarzynie koło Wrocławia
ul. Głównej 10 ,
Usługi doradcze i handlowe świadczymy dla Klientów na terenie całej Polski,
a także dla przedsiębiorstw zagranicznych.Zajmuje się produkcją sterowników CNC i akcesorji , maszyn dystrybucją części do takich jak: silniki krokowe , serwo napędy ,śruby kulowe , prowadnice liniowe , koła pasowe , wałki listwy zębate również .Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale także przeróbkami różnego rodzaju oraz bieżącą serwisem maszyn.Zapraszam do zapoznania się z Naszą Ofertą Handlową oraz proszę o przesłanie nam konkretnych wytycznych co do zapotrzebowania na części w celu przygotowania oferty cenowej . Nasze ceny należą do najlepszych i najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

 Naszym celem

Jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań CNC , które gwarantują osiągnięcie lepszej wydajności i przyjemności w obsłudze oraz pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Indywidualne rozwiązania do każdego projektu są dobierane maszyny CNC i akcesoria CNC zgodnie z zapotrzebowaniem oraz oczekiwaniami klienta.
Nasze sterowniki zostało stworzone z myślą o firmach, które poszukają innowacyjnych rozwiązań opartych o najnowsze technologie, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje pomysły szybciej i efektywniej. Sterowniki Profi zostały zaprojektowane przez naszą Firmę tak aby byłe łatwe i przyjemne w obsłudze. Unikalny system opracowany przez naszą firmę umożliwiający prostą obsługę bez specjalnej wiedzy .

Akcesoria CNC i maszyny CNC dla ciebie twojej firmy.

CNC z nami nigdy jeszcze nie było tak proste.

Doradztwo

Oferujemy wysokiej jakości usługi konsultingowe w zakresie automatyki CNC.
Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie doradzić w kwestiach technicznych . Zawsze stawiamy na możliwie proste, skuteczne rozwiązania, unikając zbędnych kosztów . Pomagamy w doborze maszyn lub doborze akcesorji CNC.

Doświadczenie

Przez lata działalności nabyliśmy niezbędnego doświadczenia i jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyki CNC. Realizowane przez nas zadania obejmują szeroki zakres od projektów małych systemów do najbardziej innowacyjnych technologi CNC oraz handlu maszynami i akcesoriami CNC .

Zadowoleni Klienci
Nasi Klienci szczególnie cenią u nas wieloletnie, rozległe doświadczenie i indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i mocny nacisk kładziemy na fachową i rzetelną obsługę.Jesteśmy niezwykle elastyczni i nastawieni na ciągłe dostosowywanie się do potrzeb naszych Klientów, gdyż wierzymy, że jest to jedyny sposób na stworzenie unikalnego i
praktycznego rozwiązania . Jako firma handlowo usługowa, produkcyjna staramy się przygotować jak najbardziej kompleksową i unikalną ofertę dla Naszych Klientów. Dbamy o to, by mieć w ofercie produkty najbardziej uznanych i renomowanych marek. Obserwując uważnie rynek i potrzeby jego uczestników oraz na bieżąco śledząc innowacje w naszej branży, stale modyfikujemy naszą ofertę i proponowane Klientom rozwiązania praktyczne.

Kontakt

Pozostajemy do Państwa dyspozycji  
w dni robocze w godzinach 7:00 - 15 :00 
Diał sprzedaży
tel. + 71 30 70 427 lub 666 215 277 
Diał techniczny tel. 602 280 501 lub 889 573 454
biuro@cncprofi.com
sprzedaz@cncprofi.com
   
krzysztof.maciejewski@cncprofi.com