O Firmie

CNC PROFI - Maszyny i Akcesoria do Obróbki Metali CNC

Historia firmy

W branży Maszyny CNC i Akcesoria CNC działamy od 22 lat. Firma Profi Programm K&J powstała w 1996 roku i od tego czasu zajmujemy się produkcją akcesori CNC oraz maszyn CNC. Oferujemy swoim Klientom najwyższej jakości akcesoria CNC, maszyny CNC i narzędzia CNC renomowanych firm światowych, oraz profesjonalne usługi doradcze z dziedziny automatyki przemysłowej CNC. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz zyskaliśmy wielu stałych, zadowolonych klientów.

Nasza oferta

Kierujemy się do klientów przemysłowych, ale także do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw. Siedziba naszej firmy CNC Profi Programm K&J mieści się w Świętej Katarzynie koło Wrocławia, ul. Główna 10. Usługi doradcze i handlowe świadczymy dla Klientów na terenie całej Polski, a także dla przedsiębiorstw zagranicznych. Zajmujemy się produkcją sterowników CNC i akcesorii, maszyn dystrybucją części do takich jak: silniki krokowe, serwo napędy, śruby kulowe, prowadnice liniowe, koła pasowe, wałki, listwy zębate również. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale także przeróbkami różnego rodzaju oraz bieżącym serwisem maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Ofertą Handlową oraz prosimy o przesłanie nam konkretnych wytycznych co do zapotrzebowania na części w celu przygotowania oferty cenowej. Nasze ceny należą do najlepszych i najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

Nasz cel

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań CNC, które gwarantują osiągnięcie lepszej wydajności i przyjemności w obsłudze oraz pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Indywidualne rozwiązania do każdego projektu są dobierane maszyny CNC i akcesoria CNC zgodnie z zapotrzebowaniem oraz oczekiwaniami klienta. Nasze sterowniki zostały stworzone z myślą o firmach, które poszukują innowacyjnych rozwiązań opartych o najnowsze technologie, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje pomysły szybciej i efektywniej. Sterowniki Profi zostały zaprojektowane przez naszą Firmę tak, aby były łatwe i przyjemne w obsłudze. Unikalny system opracowany przez naszą firmę umożliwiający prostą obsługę bez specjalnej wiedzy.

Akcesoria CNC i maszyny CNC dla Ciebie i Twojej firmy.

Z nami CNC jeszcze nigdy nie było takie proste.

Doradztwo

Oferujemy wysokiej jakości usługi konsultingowe w zakresie automatyki CNC. Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie doradzić w kwestiach technicznych. Zawsze stawiamy na możliwie proste, skuteczne rozwiązania, unikając zbędnych kosztów. Pomagamy w doborze maszyn lub doborze akcesori CNC.

Doświadczenie

Przez lata działalności nabyliśmy niezbędnego doświadczenia i jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatyki CNC. Realizowane przez nas zadania obejmują szeroki zakres od projektów małych systemów do najbardziej innowacyjnych technologii CNC oraz handlu maszynami i akcesoriami CNC.

Zadowoleni Klienci

Nasi Klienci szczególnie cenią u nas wieloletnie, rozległe doświadczenie i indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i mocny nacisk kładziemy na fachową i rzetelną obsługę. Jesteśmy niezwykle elastyczni i nastawieni na ciągłe dostosowywanie się do potrzeb naszych Klientów, gdyż wierzymy, że jest to jedyny sposób na stworzenie unikalnego i praktycznego rozwiązania. Jako firma handlowo-usługowa, produkcyjna staramy się przygotować jak najbardziej kompleksową i unikalną ofertę dla Naszych Klientów. Dbamy o to, by mieć w ofercie produkty najbardziej uznanych i renomowanych marek. Obserwując uważnie rynek i potrzeby jego uczestników oraz na bieżąco śledząc innowacje w naszej branży, stale modyfikujemy naszą ofertę i proponowane Klientom rozwiązania praktyczne.