Tulejka zaciskowa ER40/12-11
Přidat recenzi:
  • ER40/12
  • Výrobce: CNC PROFI
  • Hmotnost: 0.25 kg
  • Dostupnost: Jest Jest
Tulejka zaciskowa ER40/12-11
d średnica otworu - 12 mm
D średnica zewnętrzna tulejki - 40 mm
L wysokość - 46mm