Wytaczadło Precyzyjne PROFI BT40/8-280
Add feedback:- WYTPRBT40
- Manufacturer: Akcesoria
Availability:
Exists
Wytaczadło precyzyjne ze śrubą mikrometryczną PROFI BT40/8-280
- Wytaczadło precyzyjne, służy do obróbki wykańczającej
- Zakresie średnic: 8 - 280 mm.
- Maksymalna prędkość: do 1600 obr/min.
- Podziałka 0,005 mm daje przyrost na średnicy 0,01 mm