Pompa przemysłowa PROFI AB-125A/400V
Add feedback:
  • DB-125A/400
  • Manufacturer: Akcesoria
  • Weight: 5 kg
  • Availability: Exists Exists
Wspornik silnika: żeliwny.
Wirnik: mosiądz, odśrodkowy promieniowy przepływ.
Wał silnika: stal węglowa.
Uszczelnienie mechaniczne: ceramiczne i grafitowe.
Pompa jest połączona z silnikiem
indukcyjnym asynchronicznym.
Termiczny wyłącznik
silnika (zabezpieczenie silnika) jedno fazowe.
Izolacja: klasa B
Stopień ochrony: IP 44.
Napięcie zasilania: 1 x 230V 50Hz, 3 × 400V 50Hz.