Płytki wieloostrzowe TPGH-110304L
Add feedback:
  • TPGH110304L
  • Manufacturer: CNC PROFI
  • Availability: Exists Exists
Płytki wieloostrzowe do wytaczania precyzyjnego TPGH-110304L
UWAGA - Cena dotyczy 1 szt płytki - opakowanie zbiorcze to 10 szt.
Kolor: czarno-brązowy
- Kształt: trójkąt 60°
- Specyfikacja: R0.4
- Materiał do obróbki: stal nierdzewna
- Powłoka: PVD CVD
Parametry skrawania:
f = 0,3 – 0,7 mm/rev
0,12 – 0,28 ipr
Vc = 100 – 200 m/min 300 – 660 sfm
W produkty, które sprzedajemy zaopatrują się firmy, które pracują na wysoko wydajnych maszynach CNC.
W sprzedazy posiadamy płytki oraz oprawki do płytek:
TBGT-060104L  Płytka do wytaczadła
TPGH-090204L  Płytka do wytaczadła
TPGH-110304L
Płytka do wytaczadła
TCMT160404-FB    Płytka tokarska
TCMT160408-FB    Płytka tokarska
TNMG160404 - płytka tokarska
TNMG160408 - płytka tokarska
WNMG060404-MC - płytka tokarska
WNMG060408-MC - płytka tokarska
WNMG080404-HS - płytka tokarska
WNMG080408-HS - płytka tokarska
WNMG080412-H - płytka tokarska
WNMG080404-AL - płytka do aluminium
WNMG080404-TM - płytka tokarska
WCMT040208 - płytka tokarska
WCMT050308 - płytka tokarska
WCMT06T308 - płytka tokarska
WCMX030208FN - płytka do wierteł - fi 13 - 20,5 mm
WCMX040208FN - płytka do wierteł - fi 21 - 25,5 mm
WCMX050308FN - płytka do wierteł - fi 26 - 30,5 mm
WCMX06T308FN - płytka do wierteł - fi 31 - 41 mm
WCMX080412FN - płytka do wierteł - fi 42 - 57 mm
CNMG120404-MS - płytka tokarska
CNMG120408-MS - płytka tokarska
SCMT09T308-TC - płytka tokarska
SCMT120408-MB - płytka tokarska
SNMG120404-PM - płytka tokarska
SNMG120408-PM - płytka tokarska
CCMT060204-TF - płytka tokarska
CCMT09T304-BM - płytka tokarska
CCMT09T308-BM - płytka tokarska
CCGT060204-AL - płytka do aluminium
CCGT09T304-AL - płytka do aluminium
CNMG 120404-HS - płytka tokarska
CNMG 120408-MA - płytka tokarska
DCMT070204-BF - płytka tokarska
DCMT070208-PM - płytka tokarska
DCMT11T304-TM - płytka tokarska
DCMT11T308-TM - płytka tokarska
DCGT070204-AL - płytka do aluminium
DCGT11T304-AL - płytka do aluminium
DNMG 150604 - płytka tokarska
DNMG 150608 - płytka tokarska
VBMT110404-TM - płytka tokarska
VBMT110404-AL - płytka do aluminium
VBMT160404-BF - płytka tokarska
VBMT160408-BF - płytka tokarska
VCMT160404-BF - płytka tokarska
VCMT160408-BF - płytka tokarska
VCGT160404-AL - płytka do aluminium
VCGT160408-AL - płytka do aluminium
VNMG160404 - płytka tokarska
VNMG160408 - płytka tokarska
Płytka do przecinania MGMN
MGMN150-G - przecinak 1,5 mm
MGMN200-G - przecinak 2 mm
MGMN250-M - przecinak 2,5 mm
MGMN300-M - przecinak 3 mm
MGMN400-M - przecinak 4 mm
MGMN200-M -ALU przecinak 2 mm do Aluminium
MGMN300-M -ALU przecinak 3 mm do Aluminium
MGMN400-M -ALU przecinak 4 mm do Aluminium
MGMN200-L - przecinak 2 mm Lewy skos
MGMN200-R - przecinak 2 mm Prawy skos
MGMN300-L - przecinak 3 mm Lewy skos
MGMN300-R - przecinak 3 mm Prawy skos
MGMN400-L - przecinak 4 mm Lewy skos
MGMN400-R - przecinak 4 mm Prawy skos
Płytka do rowkowania R promieniowa
MRMN200-M - promień R1 fi 2 mm
MRMN300-M - promień R 1,5 fi 3 mm
MRMN400-M - promień R 2 fi 4 mm
Płytka do przecinania SP do listwy
SP200 - przecinak 2 mm
SP300 - przecinak 3 mm
SP400 - przecinak 4 mm
Płytki do gwintowania zewnętrznego ER
16ER 1.25 ISO – gwint zewnętrzny 1,25
16ER 1.50 ISO – gwint zewnętrzny 1,50
16ER 1.75 ISO – gwint zewnętrzny 1,75
16ER 2.00 ISO – gwint zewnętrzny 2,0
16ER 2.50 ISO – gwint zewnętrzny 2,5
16ER 3.00 ISO – gwint zewnętrzny 3,0
16 ER 8 UN – gwint zewnętrzny calowy
16 ER 9 UN – gwint zewnętrzny calowy
16 ER 11 UN – gwint zewnętrzny calowy
16 ER 10 UN – gwint zewnętrzny calowy
16 ER 12 UN – gwint zewnętrzny calowy
Płytki do gwintowania wewnętrznego IR
16IR 1.50 ISO - gwint wewnętrzny 1,50
16IR 1.25 ISO - gwint wewnętrzny 1,25
16IR 1.75 ISO - gwint wewnętrzny 1,75
16IR 2.00 ISO - gwint wewnętrzny 2,0
16IR 2.50 ISO - gwint wewnętrzny 2,5
16IR 3.00 ISO - gwint wewnętrzny 3,0
16 IR 8 UN – gwint wewnętrzny calowy
16 IR 9 UN – gwint wewnętrzny calowy
16 IR 11 UN – gwint wewnętrzny calowy
16 IR 10 UN – gwint wewnętrzny calowy
16 IR 12 UN – gwint wewnętrzny calowy
Płytka do rowkowania zewnętrzna Seger
16ER/IL 0.70mm – zeger zewnętrzny 0,70mm
16ER/IL 0.80mm zeger zewnętrzny 0,80mm
16ER/IL 0.90mm – zeger zewnętrzny 0,90mm
16ER/IL 1.10mm – zeger zewnętrzny 1,10mm
16ER/IL 1.30mm – zeger zewnętrzny 1,30mm
16ER/IL 1.60mm – zeger zewnętrzny 1,60mm
16ER/IL 1.80mm – zeger zewnętrzny 1,80mm
Płytka do rowkowania wewnętrzna Seger
16IR/EL 0.70mm – zeger wewnętrzny 0,70mm
16IR/EL 0.80mm – zeger wewnętrzny 0,80mm
16IR/EL 0.90mm – zeger wewnętrzny 0,90mm
16IR/EL 1.1mm – zeger wewnętrzny 1,10mm
16IR/EL 1.3mm – zeger wewnętrzny 1,30mm
16ER/IL 1.6mm – zeger zewnętrzny 1,60mm
16ER/IL 1.8mm – zeger zewnętrzny 1,80mm