Wyłącznik krańcowy z rolką poziomą Z15GQ22-B
Přidat recenzi:
  • Z15GQ22-B
  • Výrobce: Akcesoria
  • Dostupnost: Jest Jest
Maksymalne napięcie 250V 15A
Konfiguracja kontaktu 1 NO, 1 NC
Działanie chwilowe
3 zaciski śrubowe
Dwa otwory mocujące odległość 25 mm
Mocowanie średnicy otworu 4.4 mm
Dźwignia całkowita długość 47 mm
Średnica rolki 9.3 mm
Rozmiar: 49x18x30 mm (L * W * H)