Nóż tokarski D20SWUCR08
Add feedback:
  • D20SWUCR08
  • Manufacturer: CNC PROFI
  • Availability: Exists Exists
Nóż tokarski D20SWUCR08 - średnica fi 20mm prawy
- długość CAŁKOWITA NOŻA 175 mm
- długość trzonka 148 mm