Nóż tokarski D10SWUCR04
Add feedback:
  • D10SWUCR04
  • Manufacturer: CNC PROFI
  • Availability: Exists Exists
Nóż tokarski D10SWUCR04 - średnica fi 10mm prawy
- długość CAŁKOWITA NOŻA 124 mm
- długość trzonka 104 mm