Głowica frezerska fi 160 mm 90° na płytki APMT1604
Beurteilung hinzufügen:
  • BAP400/160
  • Hersteller: Akcesoria
  • Verfügbarkeit: Jest Jest
zdjęcie poglądowe
    • Średnica zewnętrzna fi 160 mm
    • Otwór wewnętrzny montażowy fi 40 mm
    • Ilość mocowań na  8 szt. płytek
UWAGA - Głowicę sprzedajemy bez płytek
W sprzedaży posiadamy:
Głowice 90°na płytki APMT1604, śrubka M4x10mm